BURAK ŞENTÜRK

burak4
By istanbul in

Kapak çalışması arkasındaki fikir nedir? Temel öznesi kadın olan bir hayat yaşıyoruz. Ancak toplum sürekli olarak bu durumun acısını onlardan çıkartmak, baskılayarak kendi eksikliklerinin bedelini onlara ödetmek istiyorlar.. Bu durum kadınların hayatta kalabilmek, var olabilmek adına daha hızlı evrilmesine sebep oluyor. Bu sebeple erkeklerden her zaman bir ya da birkaç adım öndeler ve daha gelişmiş bir düşünce yapıları var. Onları anlayabilmek için peşlerine takılmak, başlı başına bir macera.

İstanbul sana ne ifade ediyor? Son dönemde sadece alışkanlıkların ön plana çıktığı, zorla sürdürülebilen uzatmalı bir aşk hikayesi. Aramızdaki herşey bitti bitiyor. Ama alışmışlık ve rutinler aramızdaki kopuşu geciktiriyor.

Rahatlamak, günün yorgunluğunu atmak için nereye gidersin? Genelelikle eve… Güzel bir müzik eşliğinde yeni bir şeyler yaratırken duyduğum heyecan ile biramı yudumlamaya.Bunun dışında yine alkol eşliğinde güzel sohbetlerin olduğu çekirdek kadrolara.

İstanbul’un sesi ne sence? Artık o sesi duymuyorum.

Bir gün için şehrin yönetimi sana verilse yapacağın ilk şey ne olurdu? Bir önceki cevabım “Onları buna pişman etmek” idi :) Bu defa cevabım “arkama bakmadan koşmak” olacak sanırım.

 buraksenturk.com

mitra_lecool_burak_senturk

Comments

Here Is Some More Great

Content